📱 Ootame Sind ETOP-i ridadesse!

ETOP-isse ootame liikmeks kĂ”iki, keda huvitab töö- ja organisatsioonipsĂŒhholoogia valdkond.

Liitudes Eesti Töö- ja OrganisatsioonipsĂŒhholoogide Liiduga:

  • saad sĂ”na sekka öelda tööpsĂŒhholoogia maastiku kujundamisel;
  • oled osa kokkuhoidvast kogukonnast;
  • on Sul vĂ”imalus osaleda tööpsĂŒhholoogia-alastel koolitustel, liidusisestel ĂŒritustel ja koosviibimistel; regulaarsetel kovisiooni sessioonidel.

‌ETOP-i juhatuse otsusega on liitumistasu suuruseks tĂ€is- ja kaasliikmetel 60 EUR, mis sisaldab ka aastast liikmemaksu. JĂ€rgmisel, 2021. aastal tuleb liikmelisuse pikendamiseks tasuda aastamaks, mille suuruse otsustab ĂŒldkoosolek ehk sina ise! Eripakkumisena saavad kĂ”ik huvilised ETOP-i sĂŒnniaasta puhul liituda 50% soodsamalt ehk 30 EUR / inimene! Tudengitel vĂ”imaldame astuda kaasliikmeks kĂ”igest 10 EUR suuruse liitumistasu eest. 

Liikmeks saab astuda mitmel moel:

đŸ‘„ TĂ€isliikmeks vĂ”ib vastu vĂ”tta isikuid, kes tegelevad rakendusliku ja/vĂ”i uurimusliku töö- ja organisatsioonipsĂŒhholoogiaga. Töö- ja organisatsioonipsĂŒhholoogi pĂ€devuse tĂ”enduseks on sotsiaalteaduste magistri (töö- ja organisatsioonipsĂŒhholoogia) kraad ja/vĂ”i hetkel kehtiv tööpsĂŒhholoogi kutse.

đŸ‘„ Kaasliikmeks vĂ”ib vastu vĂ”tta isikuid, kes vĂ€ljendavad huvi töö- ja organisatsioonipsĂŒhholoogia valdkonna vastu ning soovivad panustada valdkonna arengusse.

âœđŸ» TĂ€ida avaldus aadressil https://etop.ee/liitu/ âœđŸ»

Tule ja teeme koos töö – ja organisatsioonipsĂŒhholoogia ajalugu!

Leave a Reply

Your email address will not be published.