Liitu meiega!

ETOP-isse ootame liikmeks kõiki, keda huvitab töö- ja organisatsioonipsühholoogia valdkond.

Liitudes Eesti Töö- ja Organisatsioonipsühholoogide Liiduga:

  • saad sõna sekka öelda tööpsühholoogia maastiku kujundamisel;
  • oled osa kokkuhoidvast kogukonnast;
  • on Sul võimalus osaleda tööpsühholoogia-alastel koolitustel, liidusisestel üritustel ja koosviibimistel; regulaarsetel kovisiooni sessioonidel.

‼️ETOP-i juhatuse otsusega on liitumistasu suuruseks täis- ja kaasliikmetel 60 EUR, mis sisaldab ka aastast liikmemaksu. Järgmisel, 2021. aastal tuleb liikmelisuse pikendamiseks tasuda aastamaks, mille suuruse otsustab üldkoosolek ehk sina ise! Eripakkumisena saavad kõik huvilised ETOP-i sünniaasta puhul liituda 50% soodsamalt ehk 30 EUR / inimene! Tudengitel võimaldame astuda kaasliikmeks kõigest 10 EUR suuruse liitumistasu eest. 

Liikmeks saab astuda mitmel moel:

👥 Täisliikmeks võib vastu võtta isikuid, kes tegelevad rakendusliku ja/või uurimusliku töö- ja organisatsioonipsühholoogiaga. Töö- ja organisatsioonipsühholoogi pädevuse tõenduseks on sotsiaalteaduste magistri (töö- ja organisatsioonipsühholoogia) kraad ja/või hetkel kehtiv tööpsühholoogi kutse.

👥 Kaasliikmeks võib vastu võtta isikuid, kes väljendavad huvi töö- ja organisatsioonipsühholoogia valdkonna vastu ning soovivad panustada valdkonna arengusse.

Tule ja teeme koos töö – ja organisatsioonipsühholoogia ajalugu!
Liitumiseks täida allolevad väljad.

Täisliikmel on sotsiaalteaduste magistri (töö- ja organisatsioonipsühholoogia) kraad ja/või hetkel kehtiv tööpsühholoogi kutse. Kaasliige väljendab huvi töö- ja organisatsioonipsühholoogia valdkonna vastu ning soovib panustada valdkonna arengusse.